Życie za progiem śmierci – Dr Patrick Thiellier

Życie za progiem śmierci - Dr Patrick Thiellier

ISBN 978-83-8340-004-4
Oprawa miękka
Liczba stron: 224
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2023
Cena: 39,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

Dr Patrick Theillier prowadzi badania nad fascynującym zjawiskiem doświadczeń bliskich śmierci. Odpowiada na pytania dotyczące zjawisk paranormalnych, związanych z tematyką tego doświadczenia, takich jak mediumizm, spirytyzm, komunikacja ze zmarłymi czy możliwość doświadczenia piekła… Liczne świadectwa, na których opiera się ta książka, pozwalają uwierzyć, że każde nasze działanie ma sens i wieczną wartość wobec tego Życia, które czeka na nas po śmierci. Większość osób, które miały takie doświadczenia, opowiada, iż jest to spotkanie z czymś wykraczającym poza wszystko, co możemy sobie wyobrazić, co zmieniło ich wizję świata i sposób życia. Warto ich posłuchać!

Autor zdecydował się przedstawić konkretne świadectwa i przeanalizować je w oparciu o kryteria antropologiczne, psychologiczne i teologiczne, dokładnie wyjaśnione w poszczególnych rozdziałach książki. Być może te liczne doświadczenia należy postrzegać jako dar Opatrzności dla współczesnego świata, który, wątpiąc w istnienie zaświatów, nie przestaje fascynować się zagadką śmierci. Boża Opatrzność na swój sposób mówi nam: „Stworzyłem was dla życia wiecznego, nie dla śmierci”.

Andre Leonard,
emerytowany arcybiskup Mechelen-Brukseli

Autor: Dr Patrick Thiellier


Doktor Patrick Theillier w latach 1998-2009 był dyrektorem Biura Medycznego przy Sanktuarium w Lourdes. Przez wiele lat analizował cudowne przypadki uzdrowień i inne zjawiska nadprzyrodzone, w tym szczególnie doświadczenia bliskie śmierci (NDE). Jest autorem książek poświęconych tej tematyce, m.in. Lourdes, terre de guerison, Et si on parlait des miracles?, Une autre medecine est possibile, Experiences de mort imminente (przetłumaczona na 8 języków).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.