Żegnajcie, dobrzy ludzie – Michael S. Rose

Żegnajcie, dobrzy ludzie - Michael S. Rose

ISBN 978-83-7864-842-0
Oprawa miękka
Liczba stron: 448
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2020
Cena: 34,90 zł

Kup książkę w księgarni
Religijna.pl ››

Jak ateiści i homoseksualiści opanowali amerykańskie seminaria.

W tej bestsellerowej, porażającej książce dziennikarz śledczy Michael S. Rosę udziela szokującej odpowiedzi na pytania, które przegapiły media głównego nurtu. Odkrywa, w jaki sposób radykalny liberalizm infiltrował Kościół katolicki i próbował obalić tradycyjną wiarą, standardy i dyscypliną – zwłaszcza w kwestii nauki Kościoła o ludzkiej seksualności. Ukazuje celową dyskryminacją tradycyjnych, „ortodoksyjnych” mężczyzn, zamierzoną i przeprowadzoną przez dobrze sytuowanych ideologów, którzy chcą zmienić Kościół katolicki, dostosowując go do swoich osobistych upodobań i polityki.

Książka ujawnia przerażające zepsucie i rozmyślną infiltrację seminariów katolickich przez to coś, co Andrew Greeley nazwał „Lawendową mafią” – przez klikę homoseksualnych dyletantów i zakonspirowanych, liberalnych członków kadry seminaryjnej z determinacją dążących do tego, by doprowadzić do zmiany doktryny, dyscypliny i misji Kościoła katolickiego, działając w jego wnętrzu.

Fragment „Przedmowy”

Ta książka jest dowodem na to, że niszczenie katolicyzmu w Ameryce było przede wszystkim pracą wewnętrzną… i nazywa wszystko po imieniu, tak jak trzeba…

Rod Dreher,
autor bestsellera Opcja Benedykta

Są książki, które może lepiej, żeby nigdy nie powstały. Są teksty, które może lepiej, żeby nigdy nie ujrzały światła dziennego. Zbyt mocno uderzają w naszą wrażliwość. Zbyt bolą. Tak, cokolwiek by się nie powiedziało o słowach, one naprawdę mogą przeszywać i sprawiać ból. I tak jest właśnie z książką „Żegnajcie, dobrzy ludzie”.

Paweł Lisicki,
redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy”

Autor: Michael S. Rose

Bookmark the permalink.

Comments are closed.