Wydawnictwo AA na 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Zapraszamy Państwa na Krakowskie Targi Książki odbywające się w dniach 24-27.10.2019 r. w Hali EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. W tym roku zapraszamy Państwa do odwiedzenia dwóch stoisk Wydawnictwa AA.
Stoiska nr C4 w Hali „Wisła” gdzie będziemy prezentować nasze bestsellery i nowości wydawnicze, oraz stoisko B66 w Hali „Dunajec” gdzie będą Państwo mogli zakupić książki z wyprzedaży.

Na stoisku C4, będzie mieć premierę niezwykła i unikatowa książka autorstwa Joanny Wieliczki-Szarkowej pt.: Polska i Polacy. Dzieje narodu. Wielka ilustrowana historia Polski. W publikacji przygotowanej z wielką starannością zostały przedstawione dzieje „malowane” będące, ze względu na swą obfitość i wyjątkowość spektakularne. Przygotowanie i prezentacja tak wybornego dzieła jest dla nas wyjątkową przyjemnością. Polecamy i zapraszamy.

Książka otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Logo MKiDN

W sobotę 26 października, zapraszamy Państwa na spotkanie z autorką książki, która od godz. 12:00 na stoisku Wydawnictwa, będzie podpisywać swoje publikacje.

Naszym gościem będzie również Ryszard Terlecki, który będzie podpisywać swoją książkę Solidarność 1980-1989. Polska droga do Wolności oraz inne pozycje swojego autorstwa.

Serdecznie zapraszamy!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.