Widzący. Tajemnice nieznanych objawień w Tre Fontane – Saverio Gaeta

Widzący. Tajemnice nieznanych objawień w Tre Fontane - Saverio Gaeta

ISBN 978-83-7864-242-8
Oprawa miękka
Liczba stron: 256
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2018
Cena: 29,90 zł

Zobacz książkę w księgarni Religijna.pl ››

Autor: Saverio Gaeta

1947 r. w Rzymie, nieopodal opactwa Tre Fontane, Maryja ukazała się człowiekowi, który… chciał zabić papieża. Bruno Cornacchiola kupił już nawet sztylet, na którym wygrawerował napis: „śmierć papieżowi”… Cornacchiola, zdeklarowany i walczący komunista, a później także członek Kościoła adwentystów dnia siódmego, przeżył coś, co radykalnie zmieniło całe jego życie. „Jestem Matką Bożą Objawienia. Prześladowałeś mnie, lecz teraz już dość. Wróć do owczarni. Uznaj autorytet Ojca świętego” — usłyszał od Maryi. Od tego czasu poświęcił się szerzeniu przesłania Matki Bożej, od której otrzymywał orędzia i przepowiednie do końca swego życia. Już 5 października w grocie ustawiono figurę Matki Bożej Objawienia, poświęconą przez papieża, który 9 grudnia 1949 r. przyjął widzącego na prywatnej audiencji. Bruno ofiarował mu sztylet, którym zamierzał go zabić i przeprosił za wszystko… W grocie objawień do dziś mają miejsce cuda, uzdrowienia z najcięższych chorób i głębokie duchowe nawrócenia.

Szczerze mówiąc, sądziłem, że z archiwum Bruno Cornacchioli wydobędę co najwyżej kilka dodatkowych informacji, które odświeżą opowieść o tych już dość odległych w czasie objawieniach, i że zaproponuję nowe odczytanie kilku publicznie ogłoszonych fragmentów długiego przesiania Matki Bożej z 12 kwietnia 1947 roku. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że natrafię na nigdy niepublikowane objawienia o piorunującej treści, które w niniejszej książce prezentowane są w całości.

Saverio Gaeta

Najświętsza Panna zapowiedziała kryzys, jaki dotknie duchowieństwo: sutanna rzucona na ziemię i połamany krzyż u jej stóp to obraz, który w roku 1947 nie mógł być dobrze zrozumiany, ale w ciągu następnych dziesięcioleci ukazał się z całą swoją dramatycznością. I zasygnalizował wiele innych zagrożeń i niebezpieczeństw, jakie stoją przed Kościołem dzisiaj i w najbliższej przyszłości.

kardynał Jose Saraiva Martins,
Prefekt emeritus Kongregacji Spraw Świętych

Cały Kościół będzie poddany straszliwej próbie, żeby usunąć zgniliznę, która dostała się pomiędzy duchownych… Moi synowie, dotarliście do punktu krytycznego: mówicie o wszystkich religiach, a trzoda idzie za tym, gubiąc się, ponieważ źle mówicie o nauce zbawienia dusz. Dlatego giną! Ale ja zostałam posłana przez Trójcę, aby pomagać wam zbawiać dusze.

słowa Matki Bożej
przekazane Bruno Cornacchioli

Bookmark the permalink.

Comments are closed.