Stulatek w świetnej formie, czyli życie zaczyna się po 60-tce – prof. Henri Joyeux, Jean Joyeux

Stulatek w świetnej formie, czyli życie zaczyna się po 60-tce - prof. Henri Joyeux, Jean Joyeux

ISBN 978-83-8340-037-2
Oprawa twarda
Liczba stron: 304
Wymiary: 170 x 240 mm
Rok wydania: 2024
Cena: 69,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

Wraz z wiekiem nasze ciało zmienia się, zdając sobie sprawę z upływu lat, jeszcze zanim to sobie uświadomimy. Jeśli siła mięśni i zdolność oddychania słabną, to należy to uznać za znak: ciało domaga się, żeby umysł zareagował. To ostatnia chwila na podjęcie wszystkich możliwych starań, żeby dobrze się starzeć – dopóki mamy potrzebne do tego siły fizyczne i psychiczne.

Kiedy żyjemy w dobrym zdrowiu, raczej nie słuchamy tych wewnętrznych sygnałów zbyt uważnie. Jak zatem można dobrze się starzeć? Zachowanie naszej sprawności, energii i żywotności umysłu jest tu absolutnie niezbędne. Nie można tego zrobić bez wzmacniania i ochrony naszych zmysłów przez całe nasze życie. Utrzymanie naszego wzroku i słuchu na dobrym poziomie pomoże nam żyć w sposób satysfakcjonujący, bez utraty równowagi! Przede wszystkim musimy jednak wiedzieć, że to oddychanie jest podstawą wszystkiego. Znaczenie naszych płuc było zaniedbywane przez zbyt długi okres – nadszedł więc czas, aby to naprawić!

Ta książka to prawdziwa podróż w odkrywaniu niezwykłych możliwości naszego organizmu. Wyjaśnia, jak je ochraniać i wzmacniać, aby nawet w wieku stu lat być w świetnej formie!

Autor: prof. Henri Joyeux, Jean Joyeux


Profesor Henri Joyeux – chirurg i onkolog, wykładał na Wydziale Medycyny Uniwersytetu w Montpellier. Opublikował wiele bestsellerowych poradników poświęconych właściwemu odżywianiu. Obecnie jest zaangażowany w działalność dotyczącą zapobiegania nowotworom, promocję właściwego odżywiania i zdrowego trybu życia.

Jean Joyeux jest dietetykiem i doradcą dietetycznym wielu wybitnych sportowców, wykłada na wyższych uczelniach w Genewie oraz na Uniwersytecie Burgundii.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.