Ruch oporu. Walka z szatanem wewnątrz Kościoła – Michael Voris

Ruch oporu. Walka z szatanem wewnątrz Kościoła - Michael Voris

ISBN 978-83-7864-227-5
Oprawa miękka
Liczba stron: 336
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2021
Cena: 39,90 zł

Zobacz książkę w księgarni
Religijna.pl ››

Kościół katolicki znajduje się w stanie, jakiego nie doświadczył być może nigdy dotąd w ciągu dwóch tysięcy lat swojej historii: jest to niemal stan śmierć autentycznej wiary na Zachodzie. Teraz zaczyna to grozić Kościołowi w pozostałych częściach świata.

Czas nigdy nie ponaglał wiernych katolików tak bardzo, by powstali i stawili opór. Centralne nauczanie Kościoła zostaje obecnie zakwestionowane, jest poddawane reinterpretacji i kształtowane na nowo – a do wszystkiego doprowadził demon, który „odszedł rozpocząć walkę z resztą jej [Niewiasty] potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa” (Ap 12,17).

Książka przedstawia szeroki zakres kluczowych punktów tego demonicznego ataku na Kościół, wskazując, jak pilną potrzebą jest przyjęcie przez wiernych katolików postawy oporu wobec psucia Wiary i potwierdzając, że istnieje tylko jedno rozwiązanie – bo zawsze w minionych dwóch tysiącach lat kryz; tylko jedno rozwiązanie: osobista świętość.

Kościół instytucjonalny jest w stanie chaosu; wrogowie Chrystusa wewnątrz Kościoła to legion. Płomienie tego zła są rozdmuchiwane przez grzech homoseksualnego duchowieństwa i uległych im sojuszników wśród duchowieństwa albo świeckich na wpływowych stanowiskach. To naprawdę legion…

Katolicki laikat musi o tym wiedzieć -o tym wszystkim, i to co do ostatniego, plugawego przypadku – ponieważ musi zrozumieć, że ci chorzy osobnicy, potworni pod względem psychicznym mężczyźni, niszczą swoimi kłamstwami i przebiegłością jego szansę na zbawienie. Wierni nie słyszą skierowanej do nich prawdy katolickiej. Ci duchowni działają na rzecz swojego ojca, diabła, i pełnią jego wolę.

Heterodoksyjna rewolucja, do jakiej doszło w Kościele w latach 60-tych XX wieku, ustąpiła rewolucji różowej, w której wszystko zostało poddane takiej inżynierii, by Kościół stał się sfeminizowany i zniewieściały. Jej inżynierami są mężczyźni, którzy chcą seksu z innymi mężczyznami i często to robią oraz wykorzystują swoje koloratki, by ukrywać się za swoim urzędem, jednocześnie pasożytując na Kościele, czerpiąc pieniądze ze skarbca Kościoła, by żyć, jeść i oddawać się swoim perwersjom. A na domiar złego okłamują was o Bożych prawdach, kradnąc nie tylko wasze pieniądze, ale także wasze dusze albo dusze waszych dzieci. Cała ich grupa to narzędzia szatana i należy stawić im opór oraz powstrzymać ich. Nie słuchajcie ich. Słuchajcie Kościoła.

fragment książki

Autor: Michael Voris


Michael Voris urodził się 1961 r. w Big Spring w Teksasie. Ukończył studia na amerykańskim Uniwersytecie Notre Dame, pracował jako telewizyjny reporter wiadomości, prezenter i producent. Otrzymał cztery nagrody Emmy za perfekcjonizm w dziennikarstwie radiowo-telewizyjnym. « Po śmierci swojej matki Voris powrócił w roku 2004 do wiary katolickiej, dokonując dramatycznego zwrotu w swoim życiu. Jednak radość z powodu nawrócenia wkrótce ustąpiła coraz większemu niepokojowi związanemu z tym, co widział: słabe duchowieństwo, niski poziom nauczania doktryny, obojętność świeckich. Kościół był w kryzysie. Reagując na poważną erozję wiary katolickiej w ciągu ostatnich 50 lat, Voris założył St. Michael’s Media/Church Militant, którego to przedsięwzięcia jest również prezesem. W pierwszych latach działalności St. Michael’s Media zdobył licencjat z teologii na Papieskim Uniwersytecie Świętego Tomasza z Akwinu. Jest autorem^ popularnego programu »The Vortex” („Wir”),znanego również widzom polskim z portalu PCh24.pl. Jego portal Church Militant nadaje wiadomości, publikuje teksty informacyjne z życia Kościoła, komentarze, wywiady, dyskusje. Michael Voris jest też autorem książek. Dotychczas nakładem -Wydawnictwa AA ukazały się: Broń oraz Kościół walczący.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.