Przestrogi dla świata. Orędzia Matki Bożej z Medziugoria na każdy dzień

Przestrogi dla świata. Orędzia Matki Bożej z Medziugoria na każdy dzień

ISBN 978-83-7864-255-8
Oprawa zintegrowana
Liczba stron: 384
Wymiary: 120 x 170 mm
Rok wydania: 2021
Cena: 34,90 zł

Zobacz książkę w księgarni
Religijna.pl ››

40. rocznica objawień Matki Bożej w Medziugoriu Czy znasz przesłanie Maryi? Poznaj orędzie skierowane do całego świata!

24 czerwca 1981 r. wieczorem na terenie parafii w Medziugoriu po raz pierwszy ukazała się dzieciom Pani (w języku chorwackim: Gospa), która kilka dni później przedstawiła się im jako Błogosławiona Dziewica Maryja. Z objawieniami, które trwają do dziś, związane są orędzia, czyli krótkie przesłania Matki Bożej kierowane do całego świata, wzywające do przyjęcia zbawienia danego w Chrystusie i do pogłębienia wiary w Boga. Nasza troskliwa Matka, Maryja, wskazuje w nich na kilka bardzo prostych środków, które pomogą w pełniejszym zjednoczeniu z Jezusem.
Zebrane tu teksty orędzi, starannie wybrane pod kątem dogłębnego poznania i osobistego przeżycia przesłania z Medziugoria, to dobra okazja do zwrócenia się ku Bogu i przemiany swojego życia.

Najbardziej adekwatnym spojrzeniem na Medziugorie, jest postrzeganie go jako fenomenu duchowego, który wciąż się rozwija. W porównaniu do innych miejsc pielgrzymkowych jakie znamy, tutaj ogromny nacisk położony jest na pogłębioną formację oraz na Sakrament Pokuty i Pojednania.

Abp Henryk Hoser,
wizytator apostolski w Medziugoriu

Autor: praca zbiorowa

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.