Przesłanie z Nieba – Retah McPherson, Aldo McPherson

Przesłanie z Nieba - Retah McPherson, Aldo McPherson

ISBN 978-83-8340-082-2
Oprawa miękka
Liczba stron: 184
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2024
Cena: 29,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

12-letni Aldo McPherson w wyniku niemal śmiertelnego wypadku samochodowego doznał poważnych obrażeń mózgu. Siła uderzenia wyrzuciła go z auta daleko poza drogę. Odnaleziony przez matkę, krwawiący i połamany, pozostając na granicy życia i śmierci, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Bóg cudownie przywrócił mu życie i zapoczątkował proces uzdrowienia. Co więcej – to, czego Aldo doświadczył w niebie, spowodowało, że w sposób szczególny może dziś przekazywać ludziom przesłanie od Boga.

Ta książka jest poruszającym świadectwem uzdrawiającej mocy Boga i Jego miłości do ludzi, a także zapisem przesłania, które Aldo i wspierająca go matka mają do przekazania współczesnemu światu i dzisiejszym chrześcijanom. To przeniknięta autentycznym duchowym światłem nauka zasad życia pełnego, bo oddanego Bogu, który w naszych czasach nadal czyni cuda. Wciąż rozmawia ze swoimi dziećmi i nie może zgodzić się na letniość chrześcijan. Bóg chce od nas wszystkiego. On chce całego twojego życia! Nie tylko serca.

Nieustannie odwołując się do Pisma Świętego i przytaczając bezpośrednio Słowo Boże, ta książka rozpala iskry Ducha Świętego w naszym życiu i przybliża do Boga. Przedrukowane rękopisy listów Aldo, opisujące jego przeżycia, są świadectwem autentyczności opisanych tu wydarzeń. Stawia jasne i proste, zasadnicze pytania: Czy Bóg jest nadal twoją pierwszą miłością? Czy jesteś Mu całkowicie oddany? Ta książka pragnie obudzić wszystkich chrześcijan, którzy chcą odważnie wyruszyć na poszukiwanie oblicza Boga.

Autor: Retah McPherson, Aldo McPherson

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.