Pokój cudów – James Bryan Smiths

Pokój cudów. Opowieść o Niebie - James Bryan Smiths

ISBN 978-83-8340-036-5
Oprawa miękka
Liczba stron: 232
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2024
Cena: 39,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

Opowieść o Niebie

Trzy śmierci w ciągu trzech lat. jego matka, jego najlepszy przyjaciel. A w końcu jego dwuletnia córka. Dotknięty poczuciem ogromnej straty i krzywdy, przeżywający kryzys wiary i zaufania Bogu, zachęcony przez najbliższych Tim udaje się do odosobnionego klasztoru, aby mierzyć się ze stratą i stawić czoła trudnym pytaniom o Boga, które zadaje w obliczu cierpienia.

jeśli kiedykolwiek czułeś się samotny, zdradzony, opuszczony – jeśli pytałeś Boga, dlaczego… – ta powieść może być źródłem twojej nadziei. A jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda niebo, to ta książka przedstawia jego piękną wizję. Wspaniała opowieść, która to, co wieczne, stawia pośrodku naszych najbardziej bolesnych ziemskich strat.

Autor maluje tu z polotem wizję nieba, gdzie żadna strata nie przemija bez echa, a żadne cierpienie bez zadośćuczynienia, wplatając swoją własną drogę ku pocieszeniu i nadziei w opowieść, która przypomina, że ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć,jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują (I Kor 2,9).

Autor: James Bryan Smiths


James Bryan Smith jest autorem wielu poradników duchowych. Wykłada teologię na Friends University w Wichita w stanie Kansas, gdzie pełni także funkcję dyrektora Instytutu Praktykantów Chrześcijańskiej Formacji Duchowej.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.