Objawienia świętego Józefa. Przesłania i cuda – Arda Roccalas

Objawienia świętego Józefa. Przesłania i cuda - Arda Roccalas

ISBN 978-83-7864-491-0
Oprawa miękka
Liczba stron: 512
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2022
Cena: 49,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

Józef, ojciec i cieśla, ten, który przyjął, ukochał i wychował Jezusa. Co o Nim wiemy? W tej książce przeczytamy o jego życiu, a przede wszystkim o jego cudach, o jego ponad stu objawieniach, w czasie których ukazywał się wraz z Maryją i Jezusem, przekazując słowne lub milczące orędzia, a także o przesłaniach Jezusa i Maryi oraz wielu świętych, wskazujących na znaczenie i moc zawierzenia świętemu Józefowi w naszych trudnych czasach, o uzyskanych za jego wstawiennictwem łaskach, które codziennie spełniają się we wszystkich zakątkach świata. Z miłością i radością na nowo odkryjemy, że bez obaw można we wszystkim zawierzyć świętemu Józefowi – z otwartym sercem, jakbyśmy powierzali się ramionom kochającego ojca.

Książka zawiera również szereg modlitw do świętego Patriarchy, jak choćby nowennę przeciwko złemu duchowi czy szczególną modlitwę w sprawach beznadziejnych.

W ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat święty Józef wielokrotnie pozwolił doświadczyć swej obecności, i to niemal we wszystkich zakątkach naszej planety. W wielu przypadkach ukazał się poprzez objawienia albo wizje; w niektórych z nich nawet na nowo przybrał swe ludzkie ciało, z krwi i kości, by móc działać w konkretny sposób i dokonywać dzieł materialnych. To wydarzenia naprawdę niezwykłe. Święty, jakiego nigdy nie widzieliśmy! Józef jest naprawdę wielkim pośród świętych!

Fragment książki

Autor: Arda Roccalas


Arda Roccalas jest historykiem religii, pisarką i psychologiem. Ukończyła studia w zakresie prawa, a następnie nauk historycznych, zaś specjalizację zdobyła w zakresie nauk bio-psychologicznych i nauk biblijnych. Jest przewodniczącą stowarzyszenia Grande Madre di Dio i kieruje ośrodkiem badawczym Istituto Pornar di Psicoanalisi e Scienze Umane. Opublikowała wiele książek, w tym także poświęconych współczesnym objawieniom Matki Bożej, m.in. „Le Apparizioni di Banneux” (2013) oraz „I messaggi della Madonna a Ghiaie di Bonate” (2016). W podziękowaniu za swoją działalność naukową w roku 2012 otrzymała oficjalne papieskie błogosławieństwo od Jego świątobliwości papieża Benedykta XVI.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.