Nie ma odwrotu. Świadectwo Miłosierdzia – Ks. Donald H. Calloway

Nie ma odwrotu. Świadectwo Miłosierdzia - Ks. Donald H. Calloway

ISBN 978-83-7864-295-4
Oprawa miękka
Liczba stron: 400
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2022
Cena: 49,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

Jako młody człowiek kradł, brał narkotyki, upijał się, uciekał z domu, zadawał się z gangsterami, a w głowie miał tylko prochy i dziewczyny. Kiedy był już na samym dnie, na granicy życia i śmierci, doświadczył cudu miłosierdzia. Dziś jest katolickim księdzem. Od wielu lat historia życia Donalda Callowaya porusza serca i przemienia życie tysięcy ludzi. To niesamowite świadectwo Bożej Łaski i miłości Maryi do jej dzieci, świadectwo nawrócenia i przemiany tak radykalnej, że wręcz niewiarygodnej – świadectwo nadziei, która zawieść nie może, której nie wolno tracić, niezależnie od tego, jak daleko jest się od Boga.

Gdyby ktoś mi powiedział, gdy byłem nastolatkiem, że pewnego dnia będę rzymskokatolickim księdzem piszącym książkę o swoim życiu i opowiadającym ludziom na całym świecie niezwykłą historię mojego nawrócenia, odparłbym: „Jesteś stuknięty…! Chcę zapalić skręta. Zejdź mi z oczu”. Nawet dziś nadal mnie zdumiewa, że jestem księdzem (…) Doświadczyłem tak wiele miłosierdzia i tylu łask, że teraz spoczywa na mnie wielka odpowiedzialność, bym był wiemy i głosił Dobrą Nowinę. Moją rolą jako księdza jest głosić prawdę, złożyć się w ofierze i umrzeć dla siebie. To dlatego jestem księdzem.

Autor

Autor: Ks. Donald H. Calloway


Ksiądz Donald Calloway MIC jest wikariuszem prowincjalnym i dyrektorem powołań amerykańskiej Prowincji Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP, a także autorem wielu bestsellerów, takich jak „Konsekracja św. Józefowi” i „Zawierzyć Maryi. Duchowość XXI wieku”. Od lat spotyka się z ludźmi w wielu miejscach świata, dając świadectwo Bożego Miłosierdzia, jakiego doświadczył w swoim życiu.

Zajrzyj do książki:

Ks. Calloway zachęca do zapoznania się z książką Nie ma odwrotu! Świadectwo Miłosierdzia, w której przedstawia świadectwo swojego nawrócenia:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.