Lenistwo duchowe. Smutek uśpionej duszy – Francisco Fernandez-Carvajal

Lenistwo duchowe. Smutek uśpionej duszy - Francisco Fernandez-Carvajal

ISBN 978-83-78643-79-1
Oprawa miękka
Liczba stron: 184
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2023
Cena: 34,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

O chorobie duszy, która prowadzi do śmierci

  • Dlaczego ludzie uważający się za dobrych chrześcijan żyją tak, jakby Bóg nie istniał?
  • Jakie są przyczyny cichego odchodzenia narodów od Chrystusa i Kościoła?
  • Skąd się biorą i co zwiastują: zniechęcenie, drażliwość, opór przed Bogiem, spowiedzią i modlitwą oraz narastające poczucie, że życie wiarą jest ciężkie i nie do uniesienia?

Intrygująca książka o tajemnicach ludzkiej duszy. Autor prowadzi subtelne śledztwo w poszukiwaniu prawdy o ukrytych intencjach, nieujawnionych emocjach i namiętnościach, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Przytacza liczne przykłady i fascynujące świadectwa. Dochodzi do zdumiewających wniosków: odkrywa prawdę o chorobie duszy, która prowadzi do śmierci duchowej.

Cenny i praktyczny poradnik duchowy dla wszystkich, którym brak nadziei, przeżywających zniechęcenie, odczuwających niezdolność do życia w modlitwie, żywiących nieprzejednaną urazę czy opór względem samego Boga i wszystkiego, co Boże.

Autor: Francisco Fernandez-Carvajal


Francisco Fernandez-Carvajal – hiszpański duchowny rzymskokatolicki, duszpasterz akademicki, autor licznych książek religijnych z dziedziny duchowości. Mieszka i pracuje w Madrycie. Jego najbardziej popularnym dziełem są siedmiotomowe Rozmowy z Bogiem, przetłumaczone na wiele języków i osiągające łącznie ponad 2 miliony nakładu. W języku polskim ukazały się ponadto: „Czego pragniesz Ty, Jezu. 40 rozważań o Męce Pańskiej”; „Zostań ze mną, Panie”; „Jak dobrze skorzystać z kierownictwa duchowego”.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.