Kuracja oczyszczająca organizm – Małgorzata Wąsik

Kuracja oczyszczająca organizm  - Małgorzata Wąsik

ISBN 978-83-7864-595-5
Oprawa miękka
Liczba stron: 96
Wymiary: 145 x 205 mm
Rok wydania: 2022
Cena: 29,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

Poradnik „Kuracja oczyszczająca organizm” to owoc prowadzonych przez Autorkę, Małgorzatę Wąsik, spotkań i wykładów odbywających się od kilku już lat w domu rekolekcyjnym Ojców Misjonarzy świętej Rodziny w Bąblinie koło Obornik Wielkopolskich podczas trwania turnusów rekolekcyjnych połączonych z oczyszczaniem organizmu.

W książce znajdziemy podstawowe informacje na temat cieszącej się dużym zainteresowaniem kuracji oczyszczającej organizm ze złogów i toksyn, przykładowy jadłospis na dziesięć dni kuracji oraz przepisy. Po zakończeniu kuracji oczyszczającej, aby utrzymać swój organizm w zdrowiu i dobrej formie, warto pamiętać o przedstawionych tu szerzej wykładnikach zdrowego stylu życia. Pozwoli to na trwałe wprowadzić zmiany żywieniowe w swojej kuchni, w czym znaczną pomocą będzie jadłospis pełnowartościowych posiłków, skomponowany na siedem dni tygodnia.
Poradnik został napisany w formie pytań i odpowiedzi, aby ułatwić korzystanie z zawartej w nim wiedzy także w sposób wyrywkowy.

Autor: Małgorzata Wąsik


Małgorzata Wąsik od wielu lat prowadzi gabinet pomocy psychologicznej ze specjalizacją w zakresie zaburzeń odżywiania, lęków, depresji, zaburzeń nerwicowych, problemów psychosomatycznych. Należy do Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. W 2009 r. ukazała się książka jej autorstwa pt „Anoreksja, bulimia. Jak rozpoznać zaburzenia odżywiania u nastolatków”.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.