Jedni drugich brzemiona noście – ks. dr Wojciech Nowacki, ks. Andrzej Grefkowicz, Katarzyna Kandybo

Jedni drugich brzemiona noście - ks. dr Wojciech Nowacki, ks. Andrzej Grefkowicz, Katarzyna Kandybo

ISBN 978-83-7864-363-0
Oprawa miękka
Liczba stron: 160
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2021
Cena: 29,90 zł

Zobacz książkę w księgarni
Religijna.pl ››

Z doświadczeń prowadzenia modlitwy wstawienniczej i posługi uwalniania.

W książce tej znajdziemy praktyczne wskazania dotyczące modlitwy wstawienniczej. Odpowiada ona na pytanie czym jest ta modlitwa, jak trzeba się przygotować do jej prowadzenia, na co należy zwrócić uwagę, a czego unikać. Bardzo często źródłem cierpienia i ograniczeń w relacji z Bogiem i bliźnimi są bolesne doświadczenia i zranienia natury duchowej i psychicznej, stąd też potrzeba modlitwy o uzdrowienie i konieczność zaznajomienia się ze sformułowanymi przez Kościół zasadami posługiwania tą modlitwą.

Część druga odnosi się do szczególnej postaci modlitwy wstawienniczej, jaką jest modlitwa o uwolnienie. Publikacja przypomina podstawy orędzia chrześcijańskiego na temat złego ducha oraz nauczanie Kościoła w tej materii. Zawiera także syntezę najważniejszych dokumentów wypracowanych w tej kwestii przez odpowiedzialnych Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Osoby, które podejmują takie posługiwanie, znajdą tu szereg praktycznych wskazówek, płynących z wieloletniego doświadczenia praktykowania przez autorów posługi uwalniania.

Autor: ks. dr Wojciech Nowacki, ks. Andrzej Grefkowicz, Katarzyna Kandybo

Ks. dr Wojciech Nowacki – Wykładowca teologii dogmatycznej w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Były Rektor tegoż Seminarium. Koordynator grup Odnowy w Duchu świętym w Diecezji Łomżyńskiej. Przez trzy kadencje Przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów. Znany i ceniony rekolekcjonista w środowisku Odnowy w Duchu Świętym. Związany także z oazowym Ruchem światło – Życie. Proboszcz parafii w Zambrowie.

Ks. Andrzej Grefkowicz – Studia teologiczne ze specjalizacją katechetyczną i podyplomowe studium psychologii i psychoterapii. Diecezjalny egzorcysta i przez jedną kadencję ogólnopolski koordynator tejże posługi. Koordynator grup Odnowy w Archidiecezji Warszawskiej i przez dwie kadencje Przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów. Dyrektor Centrum Formacji „Wieczernik”. Asystent kościelny charyzmatycznej Wspólnoty Dobrego Pasterza.

Katarzyna Kandybo – Żona wspaniałego męża. profesjonalna mama i babcia. Studia rolnicze, pedagogiczne i katechetyczne. Zawodowo – kolejno: kierownik laboratorium w Kombinacie Rolnym, nauczyciel biologii w szkole podstawowej, katecheta. Przez wiele lat członek zespołu posługującego przy egzorcyście, prowadząca rekolekcje i weekendy formacyjne w Centrum Formacji „Wieczernik”, odpowiedzialna w charyzmatycznej Wspólnocie Dobrego Pasterza.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.