Idź precz, Szatanie! Wybrane modlitwy o uwolnienie – ks. Sławomir Sznurkowski (oprac.)

Idź precz, Szatanie! Wybrane modlitwy o uwolnienie - ks. Sławomir Sznurkowski (oprac.)

ISBN 978-83-7864-143-8
Oprawa miękka
Liczba stron: 96
Wymiary: 120 x 190 mm
Rok wydania: 2021
Cena: 19,90 zł

Zobacz książkę w księgarni
Religijna.pl ››

W dzisiejszym świecie, kiedy coraz bardziej słabnie życie wiary w rodzinach, a z tym wiąże się upadek życia modlitwy i brak poczucia grzechu, ludzie coraz bardziej czują się zagubieni. A kiedy przychodzą trudności, cierpienia, zwłaszcza te duchowe, których sprawcą jest zły duch, czują się bezradni i osamotnieni. Zamiast poszukiwać ratunku w Bogu, niejednokrotnie poszukują pomocy tam, gdzie jej nigdy nie znajdą, u różnego rodzaju magów czy uzdrowicieli. I zamiast oczekiwanego uzdrowienia czy uwolnienia doznają coraz większych cierpień. (…)

W procesie uwalniania nas od wpływu demonów nie jesteśmy osamotnieni. O uwolnienie możemy prosić nie tylko samego Boga, czy zwracać się o pomoc do Najświętszej Maryi Panny, ale również z woli Bożej możemy prosić o wstawiennictwo św. Michała Archanioła i świętych, np. św. Józefa. Możemy to czynić również, odmawiając z wiarą zaproponowane w tym zbiorze modlitwy. W ten sposób będziemy wyrażać głębokie przekonanie Kościoła, że Bóg nie opuszcza nigdy tych, którzy Mu całkowicie zaufali.

ze Wstępu – ks. S. Sznurkowski SSP

Modlitwa o odzyskanie pokoju serca

Wszechmogący Boże, Ty pozwalasz opuszczonym, aby mogli zamieszkać w domu, i przywracasz pomyślność tym, którzy ponieśli klęskę. Wejrzyj na moje utrapienie i przybądź mi na pomoc. Pokonaj niegodziwego wroga, abym uwolniony od jego natarczywości, odzyskał pokój i wolność. Obym mógł Tobie służyć w spokoju i wyznawać, że godne podziwu są Twoje dzieła, przez które przywracasz siłę swojemu ludowi. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Fragment książki

Autor: ks. Sławomir Sznurkowski (oprac.)

Zajrzyj do książki:

Autor, ksiądz Sławomir Sznurkowski o książce:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.