Droga Krzyżowa w Medziugorie z Vicką na górze Kriźevac – Vicka Ivanković, ks. Livio Fanzaga

Droga Krzyżowa w Medziugorie z Vicką na górze Kriźevac - Vicka Ivanković, ks. Livio Fanzaga

ISBN 978-83-7864-894-9
Oprawa miękka
Liczba stron: 136
Wymiary: 120 x 190 mm
Rok wydania: 2020
Cena: 14,90 zł

Kup książkę w księgarni
Religijna.pl »

Te rozważania Drogi Krzyżowej mają charakter absolutnie wyjątkowy.

Nie zostały przygotowane przy biurku, ale powstały jako spontaniczne modlitwy z serca widzącej Vicki, podczas nocnej Drogi Krzyżowej na stromych i skalistych ścieżkach góry Krizevac w Medziugorie.

Książka, oprócz rozważań Drogi Krzyżowej, zawiera także Koronkę do Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Panny, ułożoną przez ojca Slavko Barbárica dla wszystkich, którzy po wejściu z Maryją i Jezusem na Golgotę, schodząc z góry Krizevac albo po odprawieniu Drogi Krzyżowej w domu czy w kościele, pragną oddać się głębszym rozmyślaniom nad cierpieniami Maryi, skumulowanymi niejako w tych siedmiu tajemnicach, nazywanych Siedmioma Boleściami.

Znajdziemy tu także wybór szczególnych orędzi Matki Bożej, przekazanych widzącym w Medziugorie. To przesłanie, które wzywa do nawrócenia i refleksji nad sensem oraz centralnym znaczeniem Krzyża.

Autor: Vicka Ivanković, ks. Livio Fanzaga


Vicka lvankovic urodziła się 3 września 1964 r. w Bijakovici, w parafii Medziugorie. Jest jedną z widzących z Medziugorie. Do dziś jej udziałem są codzienne objawienia. Wraz z Najświętszą Panną modli się za chorych. Ma męża, dwoje dzieci i mieszka w Krehin Grac, w pobliżu Medziugorie.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.