Boża interwencja – Niki Oksza-Orzechowska

Boża interwencja - Niki Oksza-Orzechowska

ISBN 978-83-8340-120-1
Oprawa miękka
Liczba stron: 160
Wymiary: 140 x 200 mm
Rok wydania: 2024
Cena: 29,90 zł

Kup w księgarni
Religijna.pl ››

Wokół nas ciągle zdarzają się cuda, które tylko nieliczni potrafią dostrzec, wiedząc, jakie jest ich źródło i to, że są dosłownie na „wyciągnięcie” modlitwy. Inni dowiadują się o tym na granicy desperacji, gdy już nie mają siły walczyć i wołają o pomoc. Bóg, który słyszy nasze modlitwy i szczere prośby, słucha i otwiera nam drogę do siebie. Czasem bywa ona wyboista i kręta, czasem bardzo długa – w zależności od tego, na co jesteśmy gotowi w danym momencie, czy potrafimy czytać znaki oraz sprostać najważniejszemu warunkowi – całkowicie zaufać Bogu i powierzyć Mu swoje życie.

Ta książka to zbiór historii zwykłych ludzi, którzy doświadczyli Bożego działania. Niektóre z nich są niemal niewiarygodne i gwałtowne jak burza, inne spokojniejsze i rozłożone w czasie. Do każdego Bóg znajduje ten jeden jedyny, niepowtarzalny klucz – i to jest fascynujące.

Od pewnego czasu zaczęłam dostrzegać coraz więcej śladów boskiej interwencji w naszym ludzkim życiu, coraz więcej cudów widzieć wokół. Im więcej działań Złego, tym częściej Bóg pokazuje swoją moc i miłość, jaką do nas żywi. Pragnie, byśmy od Niego nie odchodzili i na Nim budowali swoją przyszłość, bo tylko On jest gwarancją prawdziwego szczęścia.

Postanowiłam zebrać garść bożych historii: świadectw nawróceń, małych i większych cudów, wysłuchanych modlitw, relacji z aniołami i kontaktu z bliskimi, którzy opuścili nasz ziemski świat – a wszystko to ku pokrzepieniu serc ludzi będących na początku swej drogi z Jezusem. Ludzi, którym potrzeba dowodów na Jego działanie w naszym życiu.

Jestem tytko pośrednikiem. Moim pragnieniem jest, aby ta książka pomogła chociaż jednej istocie ludzkiej uchronić się przed upadkiem, jakim jest odebranie sobie życia, depresja, załamanie albo wejście w kompletną ciemność…

Autorka

Autor: Niki Oksza-Orzechowska


Z wykształcenia jestem malarką, jednak zawsze miałam mnóstwo zainteresowań i nie potrafiłam skupić się na jednej rzeczy. Równoległe z twórczością artystyczną, od młodych lat nieustannie coś pisałam. Wiersze, opowiadania, dzienniki, blogi… Do tego pasjonowała mnie psychologia. Człowiek ze swoją złożonością i wielowymiarowością… Stąd też między innymi wzięła się opieka i zajęcia plastyczne z dziećmi, ciekawymi świata osóbkami, patrzącymi nań ze swojej nieskażonej jeszcze perspektywy. Pracowałam w różnych miejscach, zajmując się wieloma rzeczami, poznając ludzi, którym zawsze chciałam dać radość, uśmiech, zainteresowanie i serce. Mój wolny i niespokojny duch nie pozwalał mi jednak pozostawać dłuższy czas w tym samym miejscu, więc nadal jestem w drodze i proszę Boga, by to On wyznaczał jej kierunek.

Zajrzyj do książki:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.